cmfmfans
REKLAMLAR

cmfmfans

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tottenham Hotspur cilesi 4. sezon yardimlariniz bekleniyor

• cankahya
    • Guest

cmfmfans
    REKLAMLAR

Tüm oyun konsolu fırsatları için tıklayın !

cmfmfans

Cevap İçin Teşekkürler Gizli İçerik AçılmıştırArkadaslar ben Tottenham da ilk senemde uefa kupasini kaldirdim ligde de 5. oldum daha sonra daha ust siralara oynayabilmek icin kadroyu gelistirdim. Su anda 4. senemdeyim bir uefa ceyrek finali bir de yari finali oynadim. ligde 7. ve en son 8. oldum. Bu
    sene ise felaket ligde ilk yari bitmek uzereyken 15. yim. Oyunu zorlastiralim diye abartmislar. Bu sezon kendi sahamda Wigan a 20 Sut cektim 11 i kaleyi buldu 1-0 yenildim. Bu kadarda olmaz hangi taktigi denediysem olmadi surekli olumsuz sonuc
    Allah askina su kadroya bir bakin 15. olacak kadromu. bu kadroya uygulanabilecek bir taktik biliyorsaniz lutfen paylasin.
    GK-Igor Akinfeev(Oyunun en iyi kaecilerinden)
    DR-Pascal Chimbonda(Fransiz milli)
    DL-Javier Garrido(Genc ve yetenekli ispanyol)
    DC-Ledley King(ingiliz milli Barca, Man UTD, Real Madrid surekli istiyo)
    DC-Michael Dawson(yine ingiliz milli ve yine buyuk takimlar surekli istiyo ama bu ikisinin favorite club i Tottenham oldugu icin mutsuz olmuyorlar)
    DM- Uc tane iyi DM var. Cunku bazen iki DM ile oynuyorum. Tomas Sivok,Didier Zokora ve Nigel De Jong
    AMR-Jonathan De Guzman(cok yetenekli bir genc super oynuyo) ve Jermaine Jenas(genc ingiliz yedek)
    AML-Riccardo Montolivo(genc italyan cok iyi) ve Steed Malbranque(Fransiz milli)
    AMC-Wesley Sneijder(Super Hollandali) ve Hugo Viana
    FC- Dort yetenekli forvet var ilk 11 de oynayanlar Michael Owen(yorum yok) ve Gianpaolo Pazzini(Gecen senenin gol krali)
    yedek forverlerde Maxi Lopez ve Mido.
    Simdi bir kactane daha yedek ile beraber kadro boyle hepsini dengeli oynatiyorum takimda bi tane mutsuz yok. Nasi oluyoda surekli ya beraberlik ya yenilgi anlamiyorum fikri olan varsa lutfen paylassin

2. cmfmfans
    REKLAMLAR

cmfmfans

• CMFMFAN Üye

kadron muthis ama taktik su olsa iii olur 4_1_3_2 ben bunla westhamim ve uefa yi aldim

• CMFMFAN Üye

Normal 4-4-2 düzeyinde oynarsan belki bir çözüm olabilir.Orta saha sol:montolivo sağ:guzman orta:zokora ve sneijder(zokoraya defansif yüklen sneijdere ofansif) fcwen ve pazzini(eminim birbirlerini çok iyi tamamlayacaklardır) Takım komutlarını takımın durumuna gore ayarlarsın=)

• ovularslan
    • Guest

Ben de Tottenham ile oynamıştım ben de böyleydim. Sorun takımda. Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun oynanmıyor.

• CMFMFAN Üye

bazı oyuncuları bi kaç maçlığına kadro dışı bırak sonra akıllanıyolar bende de olmuştu bi araya 9-10 maçtır kazanamıyodum böyle yaptım oldu belki tesadüftür ama dene istersen...

• CMFMFAN Üye

tamamen adaptasyonla ilgili bi sey oyuncularin adaptasyonu dusukse birbirlerine uyum saglayamazlar senin sorununda tamamen bunlarla alakali

• CMFMFAN Üye

Taktiğin hep aynısa aktik değiştir

Çünkü bazı taktikler zamanla eskiyo yada çözüyolar

Mesela bende ingilterede aston villa dayken ilk taktiğimle lige fırtına gibi girdim medyanın tahmini 15 idi ben 3 üncüydüm ama bi yenilgiden sonra takım berbat oynamaya başladı 10 maçlık seride taktik değiştirdim oynadım düzeldi biraz ama 9 luktan kurtuamadım sonaki sezon ise sonradan uyguladığım taktiği uyguladım ve takıma iyi geldi hala devam ediyo

Demek istediğim ingilterede taktikler çabuk çözülüyo sanırsam başka iyi bir taktik bul yada yap

• CMFMFAN Üye

basarıllarrr

• CMFMFAN Üye

zaten ingiltere ligi çok zor bi lig ama bence en iii taktik kla*** 4-4-2...tabii ki takım komutları çok önemli kontra atak birascık da hucuma dayalı oynarsan ii olur bi de defans oyuncuları çok hata yapabiliyorlar ortada ki iki defans oyuncusunu ultra defansif yaparsan daa ii olur şu da çok önemli takım konuşmaları bunlara biras dikkat edersen bu kadro ile şampion olmak zor diil en azından ş.ligine katılacak yerde bitirirsin...başarılar

• CMFMFAN Üye

başarılr kadron çok ii

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz kimse arama motoru üzerinden bu sayfaya gelmedi

Bookmarks